התעלות השום

מחבר: AyurvedicCure.com
source_url: http: //www.google.com/articles/health/article_1046.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:10
קטגוריה: המצב
מאמר:

לתמציות בידי נורת Allium sativum והכנת תרכובות מתופעל מאפיינים פרמקודינמיות. לתמצית השום חלה תפקיד הקפדה כללית כנגד לעליה הדרמטית המושרה בשומן בכולסטרול בסרום ובפיברינוגן בפלזמה ובפעילות הפיברינוליטית.
שום משמש כקרמינטיב, אפרודיזיאק, מכייח וממריץ.
פעולות בגלל סרטן:
מחקרים המתארת את אוכלוסיית קליינטים מראים כיוון אכילת שום מפחיתה יום יומי את אותם הסיכונים לסרטן הוושט, הקיבה והמעי הגס. זה נובע בין הסידורים הנותרים מיכולתו בקרב האף להוריד רק את היווצרותם אצל תרכובות מסרטנות. בדיקות בבעלי חיים ובמבחנות מוכיחים ואלה כי השום, ותרכובות הגופרית שמורכב מ, מעכבים צמיחה בקרב סוגים שונים של סרטן, יחסית גידולי שד ועור.
השפעות במחזור הדם:
שמעל דרך -250 פרסומים הראו כיוון אפילו מועיל במערך הלב וכלי הדם. זה הדבר תלוי להוריד רק את רמות הכולסטרול והטריגליצרידים בדם, לעכב דביקות טסיות (צבירה) ולהגביר את אותה הפיברינוליזה – הביקוש שמביא להאטת קרישת הדם. היא בעצם נוגד יתר מתח למשקוף דם יותר קל ויחד עם פעילות נוגדת חמצון.
פעולות מיקרוביאליות:

לשום פעילות אנטיבקטריאלית, אנטי-ויראלית ואנטי-פטרייתית ‘הוא מותנה לעסוק כנגד טפילי מעיים מורכבים. גלוי שלשום יש עוצמה בקרב במחירי 1% מכוח הפניצילין כנגד צורות אלו או אחרים על ידי בקטריות. מובן הדבר שהוא אינו היא אופציה לאנטיביוטיקה, אך הוא יוכל להיחשב כתמיכה כנגד זיהומים חיידקיים ספציפיים. גידול הקנדידה אלביקנס מעוכב על ידי למרות, ושום הראה טובתו של ארוכת טווח לזיהומי שמרים חוזרים.
מתח למשקוף דם גבוה:
למרות ייחשב לאחת התרופות היעילות להפחתת מתח למשקוף הדם. הלחץ והמתח מצטמצמים מכיוון שיש בכוחו להקל על עווית העורקים הצעירים. הגיע ואלה מאט את אותו הדופק ומשנה את קצב הלב, למעט הקלה על אודות תסמיני סחרחורת, קוצר נשימה והיווצרות גז במגמה העיכול מכיוון שבימים אלה ניתן למצוא כמוסות החרטום למכירה הכימיה, המינון הממוצע בידי שתיים-שלוש כמוסות. זמנים שעומדות להעניק לאותו אחד שקע בלחץ הדם.
https://shenidworld.xyz באירוע העיכול:
אפי’ היא בעצם כמו זה החומרי מזו המועילים מאד למערכת העיכול. הגיע מפעיל תוצאות מיטיבה הכול על הלימפה, מסייע בחיסול גורם פסולת גורם נזק בגוף. הגיע מפתה התקנה פריסטלטית והפרשת מיצי העיכול. ניתן להחדיר שיני החרטום כתושות במים או שמא בחלב וללקח אותן בכל סוגי בעיות העיכול. מתופעל לו השפעה חיטוי ואותו אחד תרופה מצוינת למחלות זיהומיות ודלקות בקיבה ובמעי. שמן השום נספג בדרכי העיכול ומסולק בחלקו השיטה שנקראת השתן.
השום יוצר תופועות לוואי ניכרות בהרבה אודות המעי. זהו סוכן מצוין כמוציא תולעים. יש לו אפקט מרגיעה וכדלקמן הכול על סוגים וצבעים השלשול המיוחדות. יהיה באפשרותכם לטפל הצלחה בבעיות למשל קוליטיס, דיזנטריה ופרעות מעיים רבות אחרות בעזרת אפילו טרי או כמוסות שום כמוסת אפי’ זכוכית שנלקחה 3 פעמים ביום לרוב מספקת באופן מפתיע לתקן עיתים פשוטים של שלשול או דיזנטריה. במקרים מתמשכים 2 שנים תוכלו לתכנן ועד ל שש כמוסות ביממה. לשום ספורט להשמיד חיידקים חרקי מזון במעיים ללא להשפיע על האורגניזמים המועילים המסייעים לעיכול.
חיידקים עור:
החרטום נקרא הצלחה וגם למגוון בעיות בד פצעונים נעלמים ללא צלקת אם וכאשר משפשפים וש בנות האף גולמי מספר פעמים ביום אחד. בכלל תמונות מתמשכת מאוד בידי אקנה, שסובלים בידי אחראים ספציפיים, נרפאה גם שיש להן האף. התפקוד החיצוני בשום עוזר לנגב את אותן היד מכתמים ופצעון, ורותח. הפינוי משפר בהרבה באמצעות נטילת השום דרך הפה, לטיהור אדי הדם ע"מ לספק שנפטרים מ רב טווח בידי ידינו. מנה קבועה בידי שלוש כמוסות גם ביום עשויה לתת סיוע להיפטר דלקות עור סקי קלות במהירות.
שיעול מוופינג:
שום מהווה תרופה מצוינת לשיעול. סירופ האף אשר להינתן במינונים על ידי חמש טיפות לכפית אחת 2 פעמים או אולי שלושה ביום אחד בסיטוציה של זה הזמן. זה צריך להינתן ברוב הפעמים שנתיים והיה אם לחשי השיעול הם תכופים ואלימים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *